Творчий дитячий садочок «Favorite kindergarten» для наших маленьких зірочок віком від 3 до 6 років
about

«Favorite kindergarten» - неперевершений шанс якомога раніше розкрити потенціал дитини і сформувати здібну, талановиту та успішну особистість. Програма занять «Favorite kindergarten» побудована з урахуванням вікових особливостей дітлахів. Наші заняття побудовані в ігровій формі – оптимальне поєднання розваг і навчання. Основними дисциплінами є хор та хореографія.

П’ять переваг від «Favorite kindergarten»

1. Преміум - комфорт. «Favorite kindergarten» розташований в самому серці столиці, в новому елітному будинку. Для наших діточок та їхніх батьків ми створили максимально сприятливу атмосферу - комфортний та вишуканий оксамитовий інтер’єр. Ніжний спів яскравих пташок радісно зустрічає кожного нашого маленького відвідувача. Затишні приміщення, облаштовані камерами спостереження та сучасними заходами протипожежної безпеки.

2. Alice White kids party. У рамках «Favorite kindergarten» влаштовуються яскраві, атмосферні kids party. Кожен з батьків чудово розуміє, що відпочинок для дітей так само важливий як і навчання. А найкраще, коли діти відпочивають разом з своїми друзями. Можуть досхочу натанцюватися на танцполі, відвести душу на веселих конкурсах і розвагах та скуштувати улюблені солодощі. Погодьтеся – це чудовий спосіб отримати позитивні емоції.

  • Halloween kids party- найочікуваніша вечірка наприкінці жовтня. Таємнича атмосфера, оригінальні вбрання, неймовірний аквагрим, надзвичайні шоу, дискотека, страшно веселі і нестерпно круті розваги та несподівані смаколики.
  • Christmas` kids party – свято для тих, хто вірить у казку, свято подарунків, новорічного настрою і справжнього дива. Загадувати бажання обов’язково!!!
  • Valentines` day kids party - можливість поринути у атмосферу ніжності і теплих почуттів.
  • Mather`s day kids party – неперевершена нагода щиро висловити свою вдячність і потішити найдорожчих у світі людей.
  • Father`s day kids party – затишне сімейне свято, сповнене теплом і любов’ю до батька. Символом свята є троянда і море щирих дитячих вітань. Буде, як завжди весело, смачно і яскраво!!!

3. «Alice White-mini» - тричі на рік проходять підсумкові концерти. Це справжнє свято молодих талантів та час продемонструвати свою майстерність. А для батьків - зворушливий момент, коли можна побачити як розкриваються таланти і, по-справжньому, пишатися своєю дитиною.

4. Alice White record. Всі аудіозаписи, концерти, заходи, проведені у рамках «Favorite kindergarten» записуються на диск і наприкінці занять його урочисто вручать діткам.

5. Alice White фотокнига. З першого дня навчання жодна яскрава мить проведена з «Favorite kindergarten» не зникне. Разом з нами зможете спостерігати свій прогрес на фотохроніках усіх ваших виступів.