Школа естрадного шоу - хору Alice White School
about

Чому «Alice White school» взяла за основу естрадний хор. Усі дисципліни, які входять до навчального курсу «Alice White school» допомагають дітям якомога краще розкрити свої таланті. Можливо, не всі стануть видатними вокалістами, але кожен гарантовано отримає необхідну базу для подальшої успішної самореалізації у житті, стане впевненішим у собі, навчіться володіти своїм голосом і тілом.

«Alice White school» - місце, де музична освіта перетворюється на зустріч з улюбленими хітами, виконавцями і, навіть, диснеївськими персонажами. До музичної хрестоматії увійшли найпопулярніші музичні хіти. Чи здогадуєтесь наскільки круто вони звучать хором?

«Alice White school» – можливість навчатися за ексклюзивними сучасними підручниками та авторською програмою від Аліси Свешнікової.

«Alice White school» - шанс отримати від хорового співу максимум. По-перше, наш естрадний хор – це весело і цікаво. Ви отримаєте позитивні емоції, навчитеся чути інших, розвиватися та перемагати. По-друге - це корисно – чудово впливає на серцево-судинну систему, вчить правильно дихати, розвиває легені, налаштовує гарну поставу. До того ж, хорові заняття допомагають легко позбавитись від багатьох артикуляційних вад та покращити загальну шкільну успішність.

Подаруйте своїй дитині яскраве дитинство, стильну та досконалу музичну освіту.